Volné pracovní místo  Koordinátor letecké výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt telefonicky.
NÁPLŇ PRÁCE:
-koordinace a zodpovědnost za svěřený výrobní program,
-aktualizace reportů
-zajištění včasných dodávek zákazníkovi,
-proaktivní řešení vzniklých problémů,
-spolupráce s ostatními úseky (obrobna, montáž, kontrola),
-komunikace se zástupci zákazníků v AJ,
-související administrativa (reporty a prezentace) apod.
POŽADUJEME:
-VŠ strojírenského směru,
-pokročilou znalost AJ,
-znalost práce s PC (MS Office - zejména pokročilé funkce Excelu), znalost logistických toků výhodou,
-schopnost analyzovat vzniklé problémy, definovat jejich příčiny, stanovovat nápravná opatření a jejich priority,
-komunikativní, samostatnou a dynamickou osobnost, systematický přístup k práci, pečlivost, ochotu učit se a pracovat v týmu.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 5.8.2014 do 29.9.2014