Volné pracovní místo  Koordinátor Public relations organizace a fundraiser

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 150–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Rámcová náplň práce:
Koorginátor Public Relations organizace:
  • vytváření ucelené PR strategie organizace
  • vyhledávání vhodných PR nástrojů a práce s nimi
  • komunikace s veřejností, médii a novináři
  • hledání a vytváření příležitostí k propagaci organizace
  • prezentace organizace na veřejných akcích, tiskových konferencích apod.
  • tvorba vnitřních dokumentů týkajících se PR
Fundraiser:
  • vyhledávání vhodných fundraisingových nástrojů a práce s nimi
  • vyhledávání, komunikace a získávání potencionálních dárců a partnerů
  • získávání volných finančních prostředků
  • práce se zainteresovanými partnery a péče o dárce
Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání
  • kreativitu, aktivní přístup, flexibilitu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, vytrvalost, schopnost práce v týmu
  • výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemné a vstřícné vystupování
  • dobrou znalost práce na PC
  • výhoda: znalost fungování neziskového sektoru, fundraisingu, zkušenosti v oboru PR
Nabízíme:
  • zajímavou práci
  • prostror pro vlastní kreativitu
  • další vzdělávání v rámci oboru
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 1,0 pracovní úvazek
  • předpokládaný nástup od 1. června 2017
Nezbytné náležitosti přihlášky:
  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis (formát A4)
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)
Své žádosti zasílejte do 30.4.2017 na adresu: STŘED, z.ú., Lenka Homolková, Mládežnická 226, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář
Bližší informace: Lenka Homolková, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017