Volné pracovní místo  Koordinátor zakázek s němčinou

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Hovoříte plynule německy a máte technické myšlení? Hledáme právě Vás pro našeho zákazníka, českou polygrafickou společnost.

Co Vás čeká?
  • komunkace s německy hovořícími zákazníky (telefon, email)
  • přijetí a ověření všech podkladů od zákazníka
  • příprava a předání zakázky do výroby

Co očekáváme?
  • pokročilou znalost německého jazyka slovem i písmem
  • technické myšlení, prostorovou představivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • znalost grafických programů velkou výhodou
  • smysl pro detail, přesnost
  • komunikativní osobnost, prozákaznický přístup

Nabízíme:
  • nástup po dohodě možný ihned
  • zaškolení do problematiky flexotisku a zpracování zakázek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí na severo-západním okraji Prahy

Své životopisy zasílejte na email použijte odpovědní formulář Vhodné uchazeče kontaktujeme obratem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017