Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Karviná

Volné pracovní místo koordinátoři údržby

1.3.2017
Gates Hydraulics s.r.o.
Místo pracoviště
Dětmarovická 409/1, Staré Město, 733 01, Karviná
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
. Koordinace pracovníků údržby, zadávání práce a kontrola jejich splnění
. Vedení veškerých potřebných záznamů o opravách strojů a zařízení
. Zajišťování cenové nabídky a vystavení objednávky potřebné pro hladký chod firmy
. Zajišťování preventivní údržby TPM (zpracování STW, plánování a vyhodnocování efektivnosti)
. Zodpovědnost za koordinaci pracovníků externích firem, jejich školení a předávání pracoviště
. Zodpovědnost za tvorbu LOTO instrukcí a izolačních bodů, jejich aktualizaci a evidenci
. Zodpovědnost za revize a kontroly vyhrazených technických zařízení
. Navrhování a realizace zlepšení vedoucích k optimalizaci procesu a úsporám nákladů
. Zodpovídá za elektroinstalaci v celém výrobním závodě, zajišťuje revize a pravidelné kontroly
. Sledování spotřeby energií, navrhování a realizace akcí ke snižování spotřeby
. Odpovědnost za dodržování ostatních předpisů a nařízení v oblasti kvality, BOZP, požární ochrany apod.
. Odpovědnost za minimalizaci čerpání nákladů a zvyšování efektivnosti řízených procesů
Požadujeme:
. SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou)
. Praxe v oblasti údržby
. Znalost požadavků české legislativy na strojní zařízení
. Základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů, znalost PLC – výhodou
. Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6
. Komunikativní znalost anglického jazyka
. Schopnost vedení skupiny lidí, organizace a kontrola práce
. Dobrá uživatelská znalost práce na PC
. Samostatnost, flexibilita, preciznost, ochota nést zodpovědnost
. Odolnost vůči stresu, asertivita, systémovost, analytické myšlení
. ŘP sk. B
Nabízíme:
. Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing
. Moderní technologické vybavení
. Možnost profesního rozvoje a seberealizace
. Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
. Zajímavé finanční ohodnocení
. Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
. Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru
. Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem
Místo výkonu práce: Karviná
Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu poslat email
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle poslat email .
  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. – samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.