Volné pracovní místo  KOORDINÁTOŘI ÚKLIDOVÝCH PRACÍ/ OBLASTNÍ MANAŽEŘI ÚKLIDU PRO OSOBY OZP

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:22/3/2024
Náplň práce?
  • Komunikace s klienty, odborné navrhování zlepšení úklidových činností
  • Vedení kolektivu
  • Vytváření podkladů k fakturaci a mzdám
  • Kontrola a zajištění činnosti vyplývající ze smluv
  • Vytváření objednávek
  • Výjezdy po Moravskoslezském kraji (nejvíce Nový Jičín, Rýmařov, Třinec, Frýdek Místek, Kravaře, Bohumín)
  • Zajišťování personálních dokumentů
  • Skladování a dodávání materiálu na pobočky úklidu
  • Nábor nových zaměstnanců
  • Řešení chyb vzniklých při úklidu a dohled či zajištění opravy
  • Komunikace s ekonomickým a personálním úsekem na denní bázi
  • Sledování nových trendů v oblasti úklidu a následně jejich aplikace v praxi
  • v případě potřeby samostatné zajištění úklidů
  • Komunikace s vedením, reporting.
Požadujeme:
  • ŘP sk. B.
Nabízíme:
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Mobilní telefon
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Notebook
  • Children-friendly office
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Dog-friendly office.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 21.3.2024 do 30.9.2024

Máte zájem o nabídku KOORDINÁTOŘI ÚKLIDOVÝCH PRACÍ/ OBLASTNÍ MANAŽEŘI ÚKLIDU PRO OSOBY OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Ondrejčíková z Sdružení TULIPAN, z.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku KOORDINÁTOŘI ÚKLIDOVÝCH PRACÍ/ OBLASTNÍ MANAŽEŘI ÚKLIDU PRO OSOBY OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.