Volné pracovní místo Kovoobráběč/ka

17.11.2016
VYKOV CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Místecká 1585, Příbor, 742 58, Příbor
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

z:3.3.2016, zn.vl.: 22.9.2016, a.: 16.11.2016.
Náplň práce: práce na obráběcích strojích: revolverový soustruh, vrtačka, závitořez, ruční lis, bruska. Pomoc při dokončovacích strojírenských pracích a obsluha CNC strojů.
Požadujeme: přesnost, manuální zručnost, spolehlivost, zájem o práci ve strojírenském oboru, vyučen i SŠ vzdělání.
Nabízíme možnost zaučení uchazečům vyučených i v jiných oborech, stravenky, mimořádné prémie, jednosměnný provoz.
Info.: zájemci se hlaste po-pá od 9:00–14:00 hod. na tel. poslat email , na email  poslat email