Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Kuchař Kladno

Volné pracovní místo Kuchař / kuchařka

6.9.2016
Mateřská škola Dřínov, okres Kladno
Místo pracoviště
1, Dřínov, 273 71, Dřínov
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
vyučenou kuchařku nebo nevyučenou s dlouholetou praxí ve ŠJ, zdravotní průkaz.
Náplň práce:
vaření, příprava svačin, normování, mytí nádobí a úklid.

Podobné nabídky práce

kuchař vyučený
příprava teplých i studených jídel pro bufetový systém stravování, snídaňové, večeřové bufety, práce dle harmonogramu, 12 hod. směny Nástup již v září, říjen 2017
HARMONY CLUB HOTELY, a.s. Bedřichov 106, Špindlerův Mlýn Plný úvazek
dnes
Kuchař - OD 25.000
Tuzemská společnost s dlouholetou působností v potravinářském průmyslu hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici KUCHAŘ. NABÍZÍME: - zázemí stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení s možností mzdového růstu - n ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. kraj Středočeský, Česko Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Kuchař / kuchařka
Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, pracovitost, spolehlivost. Dle potřeby práce i na noční směny, nekuřácké pracoviště.
King Trade s.r.o. Hlavní 154, Horní Bezděkov Plný úvazek
dnes
Kuchař/ka
Hledáme kuchaře/kuchařku do školní jídelny ve Velvarech. Požadujeme vyučení v oboru. Pracovní doba: PO-PÁ 6:00 - 14:30 hod (občas pracovní sobota). zkušební doba 3 měsíce. Praxe velkou výhodou.
Školní jídelna Velvary, okres Kladno Školní 269, Velvary Plný úvazek
dnes
Kuchař/ka
Kuchař/ka v indické restauraci - výborná znalost indické kuchyně podmínkou.
SWAMI AND SON'S s.r.o. Jana Palacha 1636, Kladno Plný úvazek
včera
Pomocný/á kuchař/ka
Pomocné kuchařské práce v indické restauraci - základní znalost indické kuchyně podmínkou.
včera