Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4
Může se Vám hodit:
Kuchař Nymburk

Volné pracovní místo Kuchař (kromě šéfkuchařů)

17.5.2016
ARAMARK, s.r.o.
Místo pracoviště
Poděbradská 1005, Sadská, 289 12, Sadská
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro náš nový provoz v Sadské, Poděbradská 1005, hledáme kuchaře/ku.

Požadujeme:
Vyučen v oboru kuchař nebo praxe na pozici kuchař
Samostatnost

Náplň práce:
Dochucování jídel, regenerace dovezených pokrmů
Příprava minutek
Výdej jídel

Nabízíme:
Zázemí nadnárodní společnosti
Pracovní doba: po – pá (pouze ranní směna)
Odborná kuchařská školení
Motivační program

Podobné nabídky práce

kuchař vyučený
příprava teplých i studených jídel pro bufetový systém stravování, snídaňové, večeřové bufety, práce dle harmonogramu, 12 hod. směny Nástup již v září, říjen 2017
HARMONY CLUB HOTELY, a.s. Bedřichov 106, Špindlerův Mlýn Plný úvazek
dnes
Kuchař - OD 25.000
Tuzemská společnost s dlouholetou působností v potravinářském průmyslu hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici KUCHAŘ. NABÍZÍME: - zázemí stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení s možností mzdového růstu - n ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. kraj Středočeský, Česko Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
PL4154: Kuchař
Příprava pokrmů ve stravovacím zařízením typu jídelna a restaurace. Podávají se zde celodenní menu a k tomu se připravují minutky. Slouží se dlouhý a krátký týden.
Personal Consult s.r.o. okres Nymburk, kraj Středočeský Plný úvazek
aktivní
KUCHAŘ/KA, ČÍŠNÍK/CE
Požadujeme: výuční list v oboru kuchař, číšník, praxi není nutná, máme možnost odborného zaškolení i pro absolventy; Nabízíme: stravenky, přátelský kolektiv, klidné pracovní prostředí; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky. ...
HURP s.r.o. 5, Budiměřice Plný úvazek
aktivní
KUCHAŘ/KA
prac.poměr na dobu neurčitou; Požadujeme: flexibilita Nabízíme: motivační program; osobní ohodnocení Zájemci se mohou hlásit telefonicky od 9:00 do 19:00 nebo na e-mail.
Tomáš Vrba nám. T.G.Masaryka 895/7, Poděbrady Plný úvazek
aktivní
KUCHAŘ
Možnost ubytování, praxe vítána. Směnnost: krátký/dlouhý týden
Lázně Poděbrady, a.s. Jiřího náměstí 39/15, Poděbrady Plný úvazek