Volné pracovní místo  Kuchař/ kuchařka na Wellness **** hotelu Pohoda

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED

Hlavní náplň práce:
svědomitá příprava jídel pro zaměstnance hotelu a firmy-závodní stravování
  • spolupráce s vedoucím kuchařem při sestavování jídelního lístku, iniciativa, nápaditost a využití vlastních zkušeností
  • příprava jídel pro skupinové pobyty hotelových hostů a jejich výdej
  • příprava hotelových snídaní a večeří formou rautu – dle potřeby jejich výdej
  • příprava a výpomoc při hotelových akcích (oslavy, svatby, rauty, školení)

Benefity

  • Ubytování
  • Dovolená navíc - Po odpracovaném roce další týden dovolené navíc.
  • Jiné výhody - Po odpracovaném roce příspěvek na Penzijní připojištění 300Kč + 3% z hrubé mzdy
  • Podnikové stravování - Za 45 Kč

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Kuchař/ kuchařka na Wellness **** hotelu Pohoda?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Zábojníková, Personalista z ZÁLESÍ a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kuchař/ kuchařka na Wellness **** hotelu Pohoda

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.