Volné pracovní místo  Kuchař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 430–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna

Požadujeme
  • vyučen v oboru nebo praxe v oboru výhodou
  • odpovědnost a pečlivost
  • multikulturní toleranci
  • smysl pro čistotu a pořádek
  • schopnost samostatné práce

Náplň práce
  • obsluha konvektomatů a podílení se na výdeji jídel
  • odpovídá za řádnou kvalitu a včasnost připravovaných pokrmů a dbá na ukládání předepsaných vzorků potravin
  • dbá na dodržování bezpečnostních a hygienických opatření při práci v kuchyni
  • kontroluje provozní chod pracoviště

Nabízíme
  • pracovní místo je zařazeno v 4. platové třídě dle NV 564/2006 Sb.
  • plný pracovní úvazek 40 hod./týden dle rozpisu směn (krátký dlouhý týden)
  • výhody zaměstnance státní organizace
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna
  • čerpání FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Termín nástupu dohodou.

Informace o naší organizaci včetně kontaktů můžete získat na použijte odpovědní formulář

Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete poslat stručný životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 25.10.2016