Volné pracovní místo  Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 350–25 290 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • dodržování výrobních postupů
  • výroba a výdej pokrmů (běžných i dietních) určených pro klienty Domova, zaměstnance a terénní pečovatelskou službu
  • opracování a úprava masa
  • obsluha kuchyňských strojů
Co očekáváme:
  • chuť do práce
  • spolehlivost
  • týmová spolupráce
  • samostatnost
  • tvořivost a otevřenost novým nápadům
Co nabízíme:
  • odpovídající mzdové ohodnocení na základě zákona č. 262/2006 Sb. ZP v pl. znění a nař. vlády č. 341/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna
  • příspěvek z fondu FKSP
  • osobní ohodnocení
Kontakt: e-mailem

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Večerková z Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.