Volné pracovní místo  Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: U Obecního domu 1080/1, Praha
Kontaktujte na tel.: použijte odpovědní formulář :00-16:00, nebo e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • odpovídá za kompletní přípravu a estetickou úpravu pokrmů a výrobků teplé kuchyně (tradiční česká a francouzská kuchyně)
  • příprava snídaní, obědů, večeří
  • dodržuje zásady HACCP včetně kritických bodů pro práci na úseku studené kuchyně
  • spolupracuje při objednávce, příjemce a skladování zboží

Požadujeme:
  • střední vzdělání s výučním listem v oboru kuchař, kuchařské práce
  • praxi min. ve 4* hotelu alespoň 2 roky
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • znalost technologie vaření a dalších prací v kuchyni, recepty pro různá jídla
  • ochotu pracovat na směny (8 hod. směny, ranní 6:00-14:30, odpolední 14:30-23:00)
  • nástup ihned

Benefity

  • Jiné výhody - zvýhodněné stravování na pracovišti
  • Zvláštní prémie - příspěvky na penzijní nebo životní pojištění

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 19.7.2016