Volné pracovní místo  Snídaňový kuchař/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc.

Do Café new one v Olomouci hledáme nové kolegy na pozici: Snídaňový kuchař/ka.
Náplň práce:
  • aktivní spolupráce na veškerých procesech v kuchyni dle pokynů nadřízeného zaměstnance
  • příprava kvalitního produktu / jídel
  • podíl na zlepšování procesů souvisejících s pravidelným chodem kuchyně
  • dodržovat vysoký standard nabízených produktů a poskytovaných služeb
  • dodržování předepsaných technologických postupů a kvality vyrobených pokrmů
  • řádné uskladňování a hospodaření s potravinami
  • dodržování a sledování všech hygienických předpisů, včetně norem HACCP
  • komunikace s dalšími kuchaři za účelem hladkého běhu kuchyně
Požadujeme:
  • Schopnost pracovat samostatně, dělat rozhodnutí a řešit situace na profesionální úrovni
  • Správný kandidát má adekvátní zkušenosti v restauračním/hotelovém provoze
  • Vyučen v oboru
  • Přátelský přístup k podřízeným a ostatním kolegům
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek
  • Zajímavé platové ohodnocení s motivačním programem
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Spolupráci na novém konceptu
  • Školení a vzdělávání
  • Nové a dynamické pracovní prostředí s možností seberealizace a rozvíjení svých dovedností

První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017