Volné pracovní místo Kuchaři, přípraváři produktů, obsluha hostů

15.3.2016
AmRest s.r.o.
Místo pracoviště
Obchodní 136, Čestlice, 251 01, Čestlice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
Amrest s.r.o., pobočka KFC Průhonice, Obchodní 136, Čestlice – Průhonice

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:

  • požadavky: týmová spolupráce, pozitivní energie, odpovědnost, chuť učit se novým věcem
  • náplň práce: práce v kuchyni (příprava masa – namarinování, obalení a usmažení) + úklid s tím spojený, práce při přípravě produktů + úklid s tím spojený, obsluha hostů a pokladny

Zaměstnanecké výhody:

  • profesní rozvoj až na manažerskou pozici
  • motivační bonusový systém
  • příplatky za práci ve svátek a o víkendu
  • hrazené přesčasové hodiny
  • příspěvek na dopravu
  • možnost plánování směn při DPP nebo zkráceného úvazku

Podobné nabídky práce

CREW Bageterie Boulevard 9:00-14:00
* obsluha zákazníků *práce na pokladně *příprava čerstvých a chutných baget *úklid provozovny
Crocodille ČR, spol. s r.o. Praha, okres Hlavní město Praha Zkrácený úvazek, Brigády
dnes
CREW Bageterie Boulevard 18:00-23:00
dnes
Pomocní kuchaři
Místo pracoviště: - Myšlínská 30, Mnichovice Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - Pomocného kuchaře/ku hledá ZŠ a MŠ Mozaika v Mnichovicích u Říčan. Práce na plný/ částečný pracovní úvazek, nástup d ...
Základní škola a Mateřská škola Mozaika Myšlínská 30, Mnichovice Plný úvazek
týden
Místo pracoviště: - Štefánikova 1616/13, Říčany Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> - tel.: <!--poslatEmail-->, linka 8 Po-Pá od 07:30 do 15:00 Zaměstnanecké výhody: - závodní stravování
Mateřská škola U Slunečních hodin, příspěvková organiz... Štefánikova 1616/13, Říčany Plný úvazek
týden
Pomocníci v kuchyni
Místo pracoviště: - Vinořská 78, 250 73 Jenštejn Prvotní kontakt: - tel.: <!--poslatEmail-->, <!--poslatEmail-->Po-Pá od 07:00 do 15:30 - e-mail: <!--poslatEmail--> - osobně na adrese pracoviště v Po, St, Čt, Pá od 08:00 do 15:0 ...
Místo pracoviště: - Kosatcová 621/7, Říčany Prvotní kontakt: - tel.: <!--poslatEmail-->Po-Pá od 08:00 do 18:00
Fialkovská s.r.o. Kosatcová 621/7, Říčany Plný úvazek