Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Kuchař Vsetín

Volné pracovní místo Kuchaři

22.9.2016
JASY Vsetín s.r.o.
Místo pracoviště
4. května 353, Vsetín, 755 01, Vsetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

KUCHAŘ/KA
Požadujeme: ŘP sk.B podmínkou, praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: Vedení kuchyně, sestavení a vaření obědového menu, příprava hotových jídel včetně výdej těchto jídel, dochucování pokrmů, příprava jídel na základě objednávky/mi­nut.kuchyně/, příprava surovin, příprava snídaní.
Nabízíme: Inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, ubytování, prémie, benefity pro zaměstnance
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

Pomocná síla v kuchyni - brigáda
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI Požadujeme: samostatnost, spolehlivost První kontakt: telefonicky na čísle <!--poslatEmail-->, e-mailem: <!--poslatEmail-->
Vladimír Vaigl 633, Zašová Brigády
včera
Kuchař/ka
KUCHAŘ/ka Zaměstnavatel požaduje: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost,pracovitost Nabízíme: ubytování pro dojíždějící, personální strava První kontakt: telefonicky <!--poslatEmail-->od 9-14 hod., e-mail: <!--poslatEm ...
Valašská Baďurka, spol. s r.o. 774, Velké Karlovice Plný úvazek
včera
Kuchař/ka
KUCHAŘ/KA Zaměstnavatel požaduje: praxe v oboru min. 2 roky První kontakt:zájemci zasílejte životopisy na email <!--poslatEmail--> info telefonicky <!--poslatEmail-->Ověřeno: 27.2.2017
AMUNAK s.r.o. Vsetínská 48, Karolinka Plný úvazek
včera
Vladimír Vaigl Hranická 93, Valašské Meziříčí Brigády
včera
Kuchaři
KUCHAŘI Požadujeme: znalost vaření vegetariálské kuchyně, vyučení v oboru není podmínkou, praxe výhodou. Nabízíme: zaměstnanecké benefity Možno nastoupit i na dohodu První kontakt: telefonicky na čísle <!--poslatEmail-->, e-mailem ...
Bohumil Mroček Svěrákova 37/5, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden
Kuchaři do minutkové hotelové kuchyně
KUCHAŘI DO MINUTKOVÉ KUCHYNĚ POŽADUJEME: vyučení a praxi v oboru, spolehlivého člověka se zájmem o obor. Pracovitost, zodpovědnost. NABÍZÍME: Příjemný pracovní kolektiv, zaměstnanecké benefity. PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte ...
HOTEL ABÁCIE s.r.o. U Abácie 491/2, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden