Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Kuchař Zlín

Volné pracovní místo Kuchaři

8.10.2016
ZÁLESÍ a.s.
Místo pracoviště
Antonína Václavíka 203, Pozlovice, 763 26, Pozlovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dělené směny

Náplň práce: příprava snídaní a večeří a jejich podávání formou hotelového rautu, příprava obědů formou servírovaného menu, příprava a servis pokrmů formou ala carte.
Práce v mladém kolektivu, ve směně vždy dva kolegové a nadřízený.
Nabízíme možnost bezplatného ubytování, personální stravu a celoroční zaměstnání.
Požadujeme chuť a zájem poctivě pracovat.
Výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, ubytování zdarma.
Osobně na pracovišti – Hotel Pohoda – Luhačovice.