Volné pracovní místo  KUCHAŘ/KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Samostatná příprava pokrmů.
Požadujeme:
  • Vzdělání minimálně ÚSO v oboru kuchař
  • praxe v oboru.
  • pozitivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým postupům, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost.
  • samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce.
  • zájem o práci v rámci závodního stravování.
Nabízíme:
  • Pracovní poměr na plný pracovní úvazek
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Nevšední práci s moderními technologiemi.
  • Nadstandardní benefity společnosti.
Mzdové a pracovní podmínky:
  • Nástupní mzda od 15 000,- Kč, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.
  • Jednosměnný provoz (pracovní doba 37.5 hodin týdně).
Benefity:
  • Motivační pobídky a nadstandardní zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc….).

Termín nástupu:
  • Ihned (případně dle dohody).

Kontakt

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017