Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Olomouc
Zveřejnil:
Úřad práce Olomouc
Může se Vám hodit:
Kuchař Olomouc

Volné pracovní místo Kuchař/ka

30.12.2016
TF Invest, s.r.o.
Místo pracoviště
Kafkova 1223/8, Nová Ulice, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Nabízíme práci pro Kuchaře/ku v řetězci fastfoodů Česká kuchyně v nákupním centru Haná nebo Olympia v Olomouci. Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:

  • příprava a vaření pokrmů
  • výdej jídla
  • ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení

Požadujeme:

  • vyučení v oboru gastronomie nebo praxe s přípravou jídla
  • smysl pro zodpovědnost, samostatnost a smysl pro pořádek a čistotu
  • potravinářský průkaz
  • schopnost organizace práce
  • nadšení pro českou gastronomii

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení (navýšení mzdy po zkušební lhůtě)
  • občerstvení zdarma
  • vhodné i pro absolventy či ženy po mateřské dovolené

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis POUZE na e-mail: poslat email Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.