Volné pracovní místo  LABORANT / LABORANTKA

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 130–41 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
práce v SVP systému pro farmacii
laborant/ka na úseku plynové chromatografie (GC)
příprava a provádění fyzikálně chemických zkoušek léčiv i surovin pro výrobu léčiv
vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách
provádění kontrol výsledků
dodržování požadavků SVP pro léčiva a pravidel metrologie

Požadavky pro přijetí:
SŠ vzdělání chemického, farmaceutického, přírodovědného nebo potravinářského směru
základní znalost analytické chemie a práce v laboratoři
základní znalost AJ
praxe v laboratoři výhodou
znalost SVP výhodou
pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
práce vhodná i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody a benefity:
Práce na plný úvazek
smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou
platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 3 sick days
stravenkový paušál
přátelský a vstřícný kolektiv

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku LABORANT / LABORANTKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Brigita Horáčková z Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku LABORANT / LABORANTKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.