Volné pracovní místo  Laborant (M/Ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SŠ - možno i absolvent/ka textilního nebo chemického oboru
  • dobrá znalost práce ve Word, Excel, Outlook
  • komunikativní znalost AJ (spolupráce se zahraničními kolegy)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost v řešení svěřených úkolů
  • řidičský průkaz sk.B výhodou
  • pečlivost, odpovědnost, týmová práce
  • flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost s důrazem na dotáhnutí svěřeného úkolu/projektu

Náplň práce:
  • laboratorní servis v rámci nadnárodní společnosti
  • chemické a fyzikální analýzy filtračních elementů ze segmentů např. energetika, cement, ocel a spalovny
  • vstupní laboratorní kontrola
  • administrativa - laboratorní zprávy, archivace, statistika atd.
  • kooperace a sdílení znalostí s kolegy v rámci skupiny Kayser
  • používání firemních systémů

Nabízíme:
  • zaškolení
  • osobní rozvoj v mnoha oblastech - perspektivní a odpovědnou práci v prosperující středně velké společnosti - příležitost úzce spolupracovat s největšími odborníky z oblasti průmyslové filtrace
  • prostředí mezinárodní společnosti
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • pružná pracovní doba - práce z domova s využitím mobilních technologií
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování, zaměstnanecké benefity, dopravné, příspěvek na PF)
  • firemní vzdělávání, odborné i jazykové
  • pracovní tým, který se baví nejen prací

KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Laborant (M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeňka Veselá Hrdinová z KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Laborant (M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.