Volné pracovní místo  Laborant specialista

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA (předního světového dodavatele elektromembránových technologií) a aktuálně hledá kolegu do svého týmu v laboratoři na pozici laboranta specialisty.
Náplň práce:
" Laboratorní úprava vodných vzorků a roztoků k analýze
" Provádění laboratorních zkoušek za použití fyzikálně - chemických postupů
" Specializace v konkrétní chemické oblasti (chemické nebo elektrochemické analytické metody, materiálové inženýrství)
" Občasné výjezdy na služební cesty
Požadujeme:
" VŠ vzdělání chemického zaměření
" Výhodou laboratorní praxe
" Orientaci a pružnost při práci v laboratoři
" Technické myšlení a schopnost samostatné práce
" Dobré komunikační vlastnosti, práce v týmu
" Znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
" Řidičský průkaz sk. B
" Základní znalost AJ
" Spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
" Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
" Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
" Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
" Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, služební byty.
Práce je vhodná i pro absolventy.
Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem
Termín nástupu: možný ihned příp. dle dohody
Informace o společnosti: použijte odpovědní formulář
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na použijte odpovědní formulář kontaktní osoba paní Jana Čeledová.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - přísp. na penz. připojištění, telefon, služební byt,odměny k jubilejím
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 30.5.2017