Volné pracovní místo  Laborant/ka - chemik/chemička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice:laborant/ka - chemik/chemička
Náplň práce:
  • Analýza biopaliv a dalších produktů;
  • Provádění analýz vzorků na přístrojích ICP, plynový chromatograf a dalších;
  • Zpracování a příprava vzorků pro analýzu;
  • Samostatné provádění chemických a analytických prací;
  • Vedení dokumentace, pracovních záznamů, výpočty;
  • Nakládání s nebezpečnými látkami
Požadujeme:
  • Laboratorní zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita (služby v SO/NE);
  • Znalost primárních metod - titrace, spektroskopie, chromatografie;
  • Zkušenosti s ICP výhodou;
  • SŠ chemického směru;
  • Anglický jazyk komunikativně;
Vhodné i pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody:5 týdnů dovolené, zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zaškolení na pracovišti, účast na vzdělávacích akcích
Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 20 000,- Kč
Kontakt: Jindřichová Lucie Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář od 7:00 do 15:30 hod., e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:Primagra, a.s., Nádražní č.p. 310, Milín

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - laboratorní zručnost, pečlivost,

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.8.2017