Volné pracovní místo  LABORANT/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: zabezpečení běžného chodu laboratoře, administrativa spojená s provozem laboratoře
Obsluha a údržba laboratorního zařízení (např. plynový a kapalinový chromatograf, spektrofotometr, PCR, elektroforézy apod.); samostatné provádění úpravy vzorků a analýz (analýzy tuků, kvality masa, vody, molekulární analýzy); pomoc při provádění experimentů a vyhodnocování získaných dat; spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů;
POŽADUJEME: Min. SŠ vzdělání rybářského, biologického, zemědělského či chemického směru (VŠ vzdělání výhodou); předchozí zkušenost s prací v chemické laboratoři; znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 (B2 výhodou); uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem/metodám, schopnost práce ve stresu; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka; dobrý zdravotní stav
NABÍZÍME: píjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty; práci v mezinárodním pracovním kolektivu; možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy); další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, univerzitní školka)
Uvažovaný nástup: listopad 2016
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 18 – 23000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU), po zapracování možnost zvýšení
Profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Jana Horová, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30. 10. 2016.
Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016