Volné pracovní místo  LABORANT/KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice - Rybitví.
Pracovní náplň:
  • zajišťuje řádné provádění laboratorních prací rutinního a speciálního charakteru v souladu s platnou legislativou, s předepsanými postupy
  • odběry vzorků a jejich analýza
  • koordinuje svoji činnost s ostatními laboranty
  • vykonává specializované laboratorní práce
  • vede samostatnou agendu

Požadujeme
  • SO vzdělání chemického směru
  • praxe v oboru syntézy organických pigmentů a barviv výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, práce v týmu

Nabízíme
  • jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
pružná pracovní doba
  • teplé obědy za 19 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
  • multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 1.500 Kč/ ročně
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
  • zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
  • zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Benefity

  • Jiné výhody - UNIŠEK
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 30.4.2018