Volné pracovní místo  Lakýrníci kovů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

LAKÝRNÍCI KOVŮ
POŽADUJEME: -praxe s práškovým lakováním nebo s lakováním na mokro, natíráním, tmelením, stříkáním a úpravou různých výrobků výhodou. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu. Dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: manipulace v lakovně s výrobky před, při a po lakování , obsluha lakovny, nanášení povrchů ruční pistolí, tužení barvy, maskování výrobků k lakování , broušení, tmelení výrobků před lakováním , provádění měření tloušťky barvy
Nabízíme: Dlouhodobá práce ve stabilní společnosti, závodní stravování, dovolená navíc a další benefity, pro dojíždějící příspěvek na dopravu. Nástup možný ihned. Mzda je pouze orientační a bude upřesněna na základě zkušeností uchazeče.
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle nebo na pracovišti od 6:00-15:00 hod., telefonicky od 6:00-15:00 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
Možnost podloužení pracovního poměru.
ov.10.6.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 10.6.2016 do 31.12.2016