Volné pracovní místo  lakýrník (Automotive - plasty)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 500–23 000 Kč / měsíc

Náplň práce: obsluha lakovací linky, ruční stříkání, kontrola linky při zahájení výroby, údržba, seřízení a opravy lakovací linky, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou.

Požadavky: min. SOU, praxe v oboru ( možné zaškolení), výhodou znalost lakování s 2K barvami a vysokotlakým zařízením, zodpovědnost, preciznost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, technický přehled, základní znalost NJ výhodou.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody, stravenky, placené volno navíc, příležitost k seberealizaci a možnost kariérního růstu a externích školení, mzda dle zkušeností.

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. použijte odpovědní formulář Humpolec

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017