Volné pracovní místo LAKÝRNÍK/-ICE PŘÍPRAVÁŘ/-KA

21.9.2016
ANZA s. r.o.
Místo pracoviště
Chlumec nad Cidlinou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

LAKÝRNÍK/-ICE PŘÍPRAVÁŘ/-KA

  • PP na dobu určitou na 1 rok s možností doby neurčité, nástup možný ihned
  • Náplň práce: příprava pro lakovnu – broušení, kytování, čištění apod.; těžší manuální práce
  • Požadujeme: praxi v oboru, manuální zručnost, ochotu pracovat
  • Nabízíme: prémie dle odvedené práce, obědy hrazené firmou, dobrý kolektiv, firemní teambuildingové akce + další firemní benefity
  • Pozice je vhodná i pro OZP
  • V případě zájmu volejte na tel.: poslat email (pí. Petricová)

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)