Volné pracovní místo  LAKÝRNÍK/-ICE VE STROJÍRENSTVÍ - prášková lakovna

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s následným prodloužením na dobu neurčitou. Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.
Náplň práce: obsluha lakovny a tryskacího zařízení - ručního tryskače; kontrola výrobku dle dokumentace; konečná úprava povrchu; stanovení postupu, prostředků a metod zpracování.
Požadavky: vyučení (ideálně v oboru lakýrník); znalost čtení technických výkresů výhodou, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost; nutná praxe v oboru.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příspěvek na dopravu; příspěvek na sdružování a stravování; týden dovolené navíc; příspěvek na životní pojištění a další.
Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu), tel.: použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 8.6.2016 do 30.11.2016