Volné pracovní místo  Pracovník práškové lakovny

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /5/2017
Náplň práce:
  • manipulace s produkty na lakovací lince – svěšování a navěšování
  • povrchová úprava kovů - ruční práškové lakování komaxitem
  • přípravné práce pro lakování
  • provádění základních zámečnických činností (vystruhování, čištění závitů)
  • vystavení příslušné dokumentace a potvrzení o provedených pracích
  • provádění kontroly všech výrobků dle výrobní dokumentace

Požadujeme:
  • praxe v oboru zámečnictví a práškového lakování výhodou (lakování zaučíme)
  • SOU technického směru
  • schopnost práce ve směnném provozu
  • základní čtení technické dokumentace
  • flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu

Nabízíme:
  • dlouhodobé zaměstnání v moderním atraktivním prostředí nového závodu
  • moderní zařízení a nejnovější technologie
  • motivující odměňování
  • příplatek za odpolední směnu, za pracovní prostředí, ostatní příplatky nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zákonné a odborné vzdělávání
  • dotované závodní stravování
  • 23 dní dovolené, 2 dny sick days
  • sportovní a společenské akce
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • odměna za dárcovství krve
Kontakt viz výše

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017