Volné pracovní místo  Lakýrník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 110 Kč / měsíc

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň
  • velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem, konečné plošné lakování, vrchní lak
  • základní a vrchní nátěry konstrukčních prvků
  • odstraňování přetoků a zbytků barvy
  • opravy vad finálního nátěru včetně laku
  • měření vrstvy nátěru, mřížková zkouška, měření lesku
  • vystříkávání dutin

Požadujeme
  • vyučení v oboru lakýrník (výhodou)
  • praxe v oboru minimálně 2 roky

Nabízíme
  • Dobře placenou práci (110 Kč/hod., příplatky za práci v nepřetržitém provozu)
  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Kontakty
Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 17.10.2016