Volné pracovní místo Lakýrník

3.12.2016
JOB AIR Technic a.s.
Místo pracoviště
Gen. Fajtla 370, Mošnov, 742 51, Mošnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

z.:22.3.2016, zn. vl.: 27.9.2016, a.:2.12.2016.
Náplň: broušení, louhování, čištění a odstraňování poškozeného a starého laku. Povrchová příprava, maskování, úprava pasivací a aplikace základních a vrchních barev na exteriérové i interiérové letadlové celky a části letadel. Míchání a ředění barev i při opravách za účelem dosažení správné viskozity případně požadovaného odstínu v souladu s technickými listy materiálů a dokumentací výrobců letadel. Natírání a nástřik nápisů, lepení a příprava maskovacích šablon.
Požadujeme: znalost technologie lakýrnických a natěračských prací. Znalost anglického jazyka na základní úrovni.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování.
Zasílejte životopisy na e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

LAKÝRNÍK (20 000 Kč - 27 000 Kč)
- příprava povrchů před lakováním - aplikace nátěrových hmot - následná kontrola
SPINWARE s.r.o. Olomoucko, Přerovsko Plný úvazek
dnes
Lakýrník - mokré lakování
- příprava na lakování a lakování - kontrola
SPINWARE s.r.o. Přerovsko Plný úvazek
dnes
Manipulant, výstupní kontrolor Mošnov
- Údržba lakovací linky - Čištění dopravníků, unášečů kol a krytek - Navěšování kol, broušení vizuální kontrola - Odjehlování kol - Opravy kol - Obsluha žíhací pece, slévárna ...
EDYMAX SE Mošnov, okres Nový Jičín Plný úvazek
aktivní
Lakýrníci
z: 5.1.2017 a: 16.5.2017 Požadavky: vyučení v oboru lakýrník, praxe v oboru výhodou Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody - závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, p ...
VOP CZ, s.p. Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína Plný úvazek
týden
Malíř - natěrač
Z:27.4.2017.Místo výkonu práce Dělnická 9,Odry.Vzdělání:Středni odborné vyučen nebo základní vzdělání.Praxe v oboru a ŘP skupiny B výhodou.Osobní kontakt:Prodejna Barvy-laky,Dělnická 9,Odry.Telefonní kontakt:Pondělí-pátek od 8:00 ...
Vladimír Kučák Dělnická 106/9, Odry Plný úvazek, Brigády