Volné pracovní místo  Lékař/ka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 29 400 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Zábřeh, Mohelnice, Jeseník, Olomouc, Dolní Studénky, Oskava, Libina.
Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP.
Pracovní náplň: Preventivní, diagnostická a léčebná péče

Požadujeme:
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění
  • specializovaná způsobilost
  • praxe v oboru vítána,
  • schopnost aktivního, samostatného jednání,
  • vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)
Platové podmínky:
  • mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!

Benefity:
  • nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti
Kontakt: e-mailem.

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.3.2024

Máte zájem o nabídku Lékař/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Mgr. Renata Vaverková z MAPO ambulance s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lékař/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.