Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Všeobecný lékař
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Všeobecný lékař Liberec

Volné pracovní místo LÉKAŘ - SENIOR, VÝPOMOC

26.4.2017
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
Místo pracoviště
82, Lázně Libverda, 463 62, Lázně Libverda
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Vykonává základní diagnostickou a léčebnou činnost
Požadujeme:
Atestace všeobecného lékařství, nebo praktického lékařství, nebo všeob. praktického; nebo možnost specializační atestace z oborů rhb, neurologie, ortopedie, interna, kardiologie, chirurgie, aj.; není podmínkou.
Nabízíme:
Klidnou práci v zavedené společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Práce na dohodu v úvazku od 0,1–1,0
Možnost ubytování s manželem/kou, partnerem/kou
Vhodné pro aktivní lékaře, manžele v důchodu; výpomoc během léta
Vstřícné, otevřené a partnerské prostředí
Krásné prostředí Jizerských hor

Benefity

  • Ubytování

Požadované dovednosti

  • Práce s PC