Volné pracovní místo  Lékaři

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

z: 16.06.2022 a: 19.07.2023 Místo vhodné pro pracovníky EU, cizince, azylanty i zaměstnaneckou kartu. Vhodné i pro OZZ. Osobní kontakt Po - Pá od 8:00 do 12:00 hodin, Kostelní 71/37, Nový Jičín.
Náplň práce:
  • Práce v jednosměnném provozu s občasnými pohotovostmi.
  • Práce v NJ a na působišti mobilního hospice.
  • Cestování služebním automobilem.
Požadavky:
  • Nutnost ŘP sk.B.
  • Titul MUDr.

Výhody: Služební automobil, telefon, počítač, stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na ubytování.

Kontakt: Bc.Stanislav Tvrdoň, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Služební automobil, telefon, počítač, stravenky, příspěvek na ubytování.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání), azylanty a uprchlíky z Ukrajiny

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Lékaři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Stanislav Tvrdoň z Andělé stromu života p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lékaři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.