Volné pracovní místo  Lékař/ka - alergolog a klinický imunolog

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Veleslavínská 1/30, Praha 6 - Veleslavín, 162 00
kontakt: Ťuláková Petra Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • Ambulantní činnost alergologa a klinického imunologa

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • specializovaná způsobilost, popř. předatestační příprava v oboru alergologie a klinická imunologie
  • znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • časovou flexibilitu
  • zájem o obor

Nabízíme:
  • Práci na zkrácený úvazek, popřípadě dohoda o provedení práce
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Práci v ambulantním provozu
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Týden dovolené navíc (pro HPP)
  • Příspěvek na stravování (pro HPP)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016