Volné pracovní místo  Lékař/ka se specializací v oboru gynekologie a porodnictví

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo práce: Praha 4, Praha 6
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Ťuláková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete prosím svůj profesní životopis s fotografií a krátkým průvodním dopisem na email použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • nadstandardní ambulantní péče o pacientky
  • telefonické konzultace s pacientkami či rodinnými příslušníky
  • komplexní prenatální péče, screeningové ultrasonografické vyšetření v I. a II. trimestru
  • administrativní agenda spojená s péčí o pacienty

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
  • praxe v oboru alespoň 2 roky
  • znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v ambulantním provozu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nadstandardní lékařskou péči
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování

Místo pracoviště:
Praha 6, Veleslavín / Praha 4, Chodov
Termín nástupu:
ihned, popř. dle domluvy

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2015