Volné pracovní místo Lékárník/Lékárnice - zástupy

2.6.2016
Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.
Místo pracoviště
V parku 2308/8, Chodov, 148 00, Praha
Pracovní poměr
Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Praha 4
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Ťuláková, tel.: poslat email , e-mail: poslat email

UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: poslat email
Pracovní náplň:

  • výdej léčiv vázaných na lékařský předpis i bez předpisu
  • vydávání a prodej volně prodejných léčiv, doplňků stravy a zdravotnických prostředků
  • objednávání léčiv, zdravotnických prostředků
  • poskytování konzultační činnosti v oblasti volně prodejných léčiv, doplňků stravy a zdravotnických prostředků
  • komunikace s lékaři
  • příprava, kontrola a skladování léčiv v lékárně
  • administrativní agenda spojená s výdejem/prodejem léčiv a zdravotnických prostředků (recepty, poukazy, objednávky, faktury)

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání (Mgr. Farmacie)
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (komunikativní)
  • klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
  • velmi dobré organizační schopnosti a schopnost poskytovat odborné poradenství
  • velmi dobrou uživatelskou znalost PC
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • práci v jednosměnném provozu (po-pá, bez nočních směn) – ad hoc zástupy magister (hlavně v létě)
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální m

Benefity

  • Jiné výhody – nadstandardní lékařská péče

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní