Volné pracovní místo  Lektor pro výuku mzdového účetnictví s využitím výpočetní techniky

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 220 Kč / hodinu

Místo výkonu práce: Učňovská č.p. 100/1, Hrdlořezy, 190 00 Praha 9
Kontaktní osoba: Bartůněk Pavel Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Vinohradská 93, Praha 2

Hlavní náplň práce: lektor rekvalifikačního kurzu mzdového účetnictví (viz učební osnova v příloze)
Požadavky: Min. SŠ vzdělání v ekonomickém oboru, praxe na obdobné pozici výhodou, aktivní znalost práce na PC, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost
Nabízíme: zázemí společnosti se zahraniční účastí, pracovní smlouva na DPP nebo DPČ, kreativní a vstřícný pracovní tým, nástup ihned
Pokud Vás naše nabídka pracovního místa zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail: pavel. použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2016