Volné pracovní místo  Lektor programů primární prevence

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
" vzdělání pedagogického, humanitního nebo sociálního směru (min. SŠ)
" schopnost pracovat s dětským kolektivem
" dobré komunikační schopnosti
" základní orientace v problematice školní prevence rizikového chování
" práce na PC v rozsahu uživatelských znalostí
" ochotu učit se novým věcem, pracovat na sobě
Přivítáme:
" praxe v oblasti práce s dětmi a mládeží
" řidičský průkaz sk. B s aktivní schopností řídit automobil
Nabízíme:
" práce na dohodu o provedení práce či dohodu o pracovní činnosti v rozsahu 6 až 70 h měsíčně
" pružnou pracovní dobu - vhodné pro rodiče na rodičovské dovolené, studenty
" smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu
" práci pod supervizí
" odpovídající finanční ohodnocení
" možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje
Náplň práce:
" realizace preventivních programů na ZŠ, SŠ a v mimoškolních zařízeních (využívající interaktivní a zážitkové techniky, hry, sebepoznávací aktivity, výklad, skupinovou diskusi, aj.)
" účast na supervizích, metodických vedeních, workshopech, poradách týmu
" přidružená administrativa
Profesní životopis + motivační dopis zasílejte poštou nebo e-mailem do 31. července 2017
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Nováčková, tel: použijte odpovědní formulář
e-mail: použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.7.2017