Volné pracovní místo  Lektoři na vysokých školách

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 22 200 Kč / měsíc

Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje podle § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení:
Pro katedru veřejné ekonomie
1 místo vysokoškolského učitele v kategorii docent/odborný asistent na úvazek 1 (možný i zkrácený úvazek) pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou (Veřejné finance)
1 místo vysokoškolského učitele v kategorii docent/odborný asistent na úvazek 1 (možný i zkrácený úvazek) pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou (Veřejná a sociální politika, Analýza veřejné politiky, Ekonomika sportu)
1 místo vysokoškolského učitele v kategorii docent/odborný asistent na úvazek 0,5 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou (Veřejné zakázky a veřejné projekty, Ekonomika životního prostředí)
1 místo vysokoškolského učitele v kategorii docent/odborný asistent na úvazek 0,5 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou (Veřejná a sociální politika, Trh práce)
Předpokládaný nástup 1. září 2016
Náplň práce:
" Výuka v rámci klíčových předmětů zajišťovaných katedrou
" Vědecko-výzkumná činnost, včetně vedení výzkumných projektů a grantů
" Publikace výsledků vědecko-výzkumných projektů
Požadujeme:
" Ukončené doktorské vzdělání v oboru veřejná ekonomie, ekonomie, případně finance, habilitace výhodou. Případně požadujeme perspektivu dokončení doktorského studia do konce července 2016.
" Relevantní publikační činnost v příslušném oboru
" Schopnost přednášet a publikovat v angličtině (případně i dalším jazyce - znalost francouzského jazyka výhodou)
" Zkušenosti s vedením vědecko-výzkumných projektů, popř. účastí na nich
" Schopnost práce v týmu
Nabízíme:
" Zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu na dobu 1 roku s možností dalšího prodloužení
" Zázemí významné a úspěšné instituce
" Možnost osobního růstu
Podklady k výběrovému řízení:
" Životopis
" Souhrn publikační aktivity za posledních 5 let ve struktuře, v jaké jsou publikace řazeny v RIVu. Uchazeč zvýrazní ty publikace, které dle něj mají souvislost s místem, na které se hlásí.
" Seznam projektů vědy a výzkumu, které v posledních 5 letech uchazeč vedl nebo na jejichž řešení participoval.
" Seznam citačních ohlasů na své publikace ve struktuře: Web of science, Scopus (kromě WOS), ostatní (kromě WOS a Scopus)
" Vizi vlastního působení na KVE (cca 1 strana A4)
" Kopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

1 místo vysokoškolského učitele v kategorii lektor na částečný úvazek 0,3 pro výuku předmětů Daňový systém, Auditing a kontrola ve veřejném sektoru, Účetnictví a rozbory ve veřejném sektoru

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016