Volné pracovní místo  LESNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 18 900–20 000 Kč / měsíc

Pracovněprávní vztah na dobu neurčitou: pracovní poměr na plný či zkrácený pracovní úvazek nebo dohoda o pracovní činnosti (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 15 hod. týdně).

Náplň práce: práce v lese - sázení stromů, vyžínání, natírání stromků (vše mimo těžby).

Požadavky: nutný řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí po zaučení zajímavé výdělky.

Kontakt - paní Mádrová Lucie, tel.: použijte odpovědní formulář (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchodská 2109, Nové Město nad Metují v době od 07:00 hod. do 14:30 hod.

Místo výkonu práce: okres Náchod.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - po zaučení zajímavé výdělky

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku LESNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Mádrová z KEJVAL Corporation - CZ, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku LESNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.