Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Klempíř
Lokalita:
Nový Jičín
Zveřejnil:
Úřad práce Nový Jičín
Může se Vám hodit:
Klempíř Nový Jičín

Volné pracovní místo Letecký/á klempíř/ka

9.3.2017
JOB AIR Technic a.s.
Místo pracoviště
Gen. Fajtla 370, Mošnov, 742 51, Mošnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

z..: 22.3.2016, zn. vl.: 30.6.2016, a:8.3.2017
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň: strukturální opravy letecké techniky. Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků technické dokumentace a opravárenských manuálů. Čtení a použití technických podkladů. Ohýbání rozvinutých tvarů dílců podle orýsování a maket. Obsluhování jednoúčelových strojů. Zhotovení rovných a tvarových klempířských výrobků nebo dílců. Slícování, smontování a instalování konstrukcí z tenkých plechů.
Požadujeme: Obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě. Schopnost soustředit se i na specifické detaily. Schopnost prostorového vidění, konstrukční a prostorová paměť. Znalost klempířských technologií. Znalost anglického jazyka na základní úrovni.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování.
Zasílejte životopisy na e-mail:  poslat email