Volné pracovní místo  LISAŘ - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 27 000–34 500 Kč / měsíc

ALW INDUSTRY s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen pro automobilový průmysl.

LISAŘ – Obsluha tlakového licího stroje, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE
  • Obsluha automatického pracoviště tlakového licího stroje
  • Kontrola kvality výrobků dle návodky
  • Základní údržba stroje a pracoviště

OČEKÁVÁME:
  • SOU nejlépe technické či elektro, popř. praxe ve výrobní společnosti výhodou/např. vstřikování plastů/
  • Manuální zručnost
  • ochota práce v nepřetržitém provozu 12 hod směny od 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, krátký a dlouhý týden

Co nabízíme:
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
  • Náborový příspěvek 25.000 Kč
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
  • Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
  • Čtvrtletní prémie
  • Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: použijte odpovědní formulář Email: použijte odpovědní formulář

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku LISAŘ - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Markéta Jemelková, personalista z ALW INDUSTRY, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku LISAŘ - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.