Volné pracovní místo  Logistics Manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Do automobilové výrobní společnosti otevíráme perspektivní kariérní příležitost na pozici:

LOGISTICS MANAGER

Váš profil:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici několik let
  • zkušenosti s vedením lidí, znalost logistických procesů
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, plánovací schopnosti, managerské schopnosti

Náplň práce:
  • odpovědnost za stav nákladů v logistice a nákupu, za skladové hospodářství
  • řízení a optimalizace logistických toků společnosti
  • schvalování objednávek materiálu, řízení skladových zásob
  • komunikace s logistickým oddělením dodavatelů a zákazníků
  • vedení týmu disponentů, nákupčích, atd.

Nabízíme:
  • finanční ohodnocení na základě zkušeností
  • profesní vzdělávací kurzy
  • závodní stravování, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016