Volné pracovní místo  Logistik výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Folknářská č.p. 21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Jedná se o novou funkci která je kombinací obchodního zástupce /t.zn. znalost výrobní problematiky výroba výrobků z PVC materiálu/.

Náplň práce:

  • Provádí monitoring zákaznického trhu v oblasti výrobků a služeb společnosti
  • Navrhuje okruhy nových potencionálních klientů.
  • Provádí obchodní nabídky vybraných produktů společnosti.
  • V součinnosti s manažerem pro výrobu a obchod připravuje podklady pro připravovaná obchodní jednání s novými klienty.
  • Připravuje a navrhuje plán návštěv nových a stávajících zákazníků.
  • Připravuje podklady pro uzavírání smluvních vztahů s odběrateli.
  • Vede a spravuje zakázky vyjmenovaných okruhů výroby a služeb společnosti.
  • Koordinuje součinnost jednotlivých středisek výroby, provádí výstupní kontrolu kvality výrobků.
  • V součinnosti s vedoucím výroby připravuje a koordinuje přípravu a realizaci vybraných okruhů zakázek.
  • Sleduje nové trendy produktů na trhu, související s výrobky společnosti. Navrhuje opatření pro jejich možné uvádění do výrobního programu společnosti.
  • Vede a provádí monitoring spokojenosti stávajícího okruhu zákazníků společnosti, navrhuje nápravná opatření.
  • Je odpovědný za organizační a administrativní pořádek za svůj úsek činnosti.

Požadavky:
  • Předpokladem je dostatečná znalost základních programů office tj. Outlook, Office a Word.
  • K tomu je nutné dobré obchodní vystupování v ústním i písemném projevu.
  • Vzhledem k navazujícím výrobním procesům je nutná rovněž určitá míra technické představivosti při tvorbě výrobnmí dokumentace.

Nabízíme penzijní a životní pojištění.

Kontaktní osoba: Jaroslav Jabor, e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - Penzijní a životní pojištění

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017