Volné pracovní místo M & I inženýr/-ka

12.10.2016
3E AUTOMOTIVE a.s.
Místo pracoviště
Kostelní 658, Starý Most, 434 01, Most
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • komunikace se zákazníky (průzkum trhu)
  • návrh a vývoj procesu
  • komunikace s dodavateli technologií
  • příprava zpráv pro vedení

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • inovativní přístup
  • kreativní myšlení
  • komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • prezentační dovednosti
  • samostatnost
  • flexibilita

Benefity

  • Jiné výhody – stravenky

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní