Volné pracovní místo  malíř/malířka, údržbář/údržbářka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 300–26 550 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • minimálně SOU - vyučení v oboru malíř - natěrač - lakýrník
  • praxi minimálně 2 roky
  • prokazatelné zkušenosti
Náplň práce:
  • kompletní malířské a natěračské práce
  • nátěry kovových a dřevěných konstrukcí, oken, dveří a nábytku dle potřeb nemocnice
  • rekonstrukční malby historických prostorů PNHoB
  • pomocné a dokončovací práce v provozu údržby
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě + osobní ohodnocení + příplatky dle ZP
  • hlavní pracovní poměr
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, vitamínové doplňky, kulturní akce v areálu PNHoB, přčípsěvek na dětské tábory, 5 týdnů dovolené)

Nástup ihned / případně dohodou.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: použijte odpovědní formulář případně nás kontaktujte na telefonu: použijte odpovědní formulář -Bc.Hanikýřová

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.3.2024 do 12.3.2025