Volné pracovní místo  MANAGER KVALITY služeb

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Odpovědnost za dodržování stanovených podmínek a postupů
  • Proškolování personálu v dané oblasti
  • Dohled na kvalitu poskytovaných služeb
  • Komunikace se zákazníky v NJ nebo v AJ
  • Kontrola spokojenosti zákazníků
  • Návrhy nápravných opatření a jejich realizace
  • Řešení reklamací a vedení dokumentace
  • Reportování výsledů projektů vedení společnosti

PROFIL UCHAZEČE:
  • SOU, SŠ vzdělání v oblasti auto-moto
  • Velmi dobrou úroveň NJ popř. AJ slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Excel)
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Silná orientace na zákazníka
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

NABÍZÍME:
  • Profesní výzvu
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti s německým pozadím
  • Motivující platové ohodnocení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.11.2016