Volné pracovní místo  Manager/ka projektu

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZamK
Pracoviště: K Myslivně 2362/9, Ostrava - Poruba
V případě zájmu volat od 7 do 15.30 hod. nebo pište na e-mail. Ososbně se můžete dostavit od 7 do 15 hod.

Náplň práce:
-Prostředník pro komunikaci mezi naší společností a zákazníkem v Číně
-Nastavení procesů nového projektu oprav VGA a BGA
-Pravidelný reporting vedení společnosti i zákazníkovi v Číně
-Podpora týmu 50 lidí

Požadujeme:
-znalost angličtiny a čínštiny na úrovni alespoň B1 (obchodní korespondence se zákazníkem)
-praxe v managementu alespoň menšího týmu (5-10 lidí)
-teoretické zkušenosti s pájením mikropájkou
-znalosti produktů MS office

Nabízíme:
-Výdělek až 30 tis.
-Osobní příplatky
-Stravenky v hodnotě 50 Kč po zkušební době
-Stravenky v hodnotě 100 Kč po 6 měsících ve společnosti
-Docházkový bonus

Nástup možný ihned.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Čínština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.10.2019