Volné pracovní místo  Manažer Centra společných služeb (CSS)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

MANAŽER CENTRA SPOLEČNÝCH SLUŽEB ( CSS) - VŠ nebo SŠ a min. 5 let odborné praxe, praxe na vedoucí pozici min. 2 roky, praxe ve veřejné správě, nejlépe v obecní, krajské samosprávě, DSO, MAS,
znalost fungování veřejné správy zejména obecní samosprávy včetně kompetencí a odpovědnosti jednotlivých orgánů, DSO, základní znalost zákona o obcích včetně praktického využití, zkušenosti s projektovým řízením, schopnost kriticky vyhodnocovat informace o fungování CSS (reporting o realizovaných aktivitách), schopnost přesvědčit zástupce obcí o významu projektu, aby mohl být naplněn jeho cíl,
silná orientace na dosažení stanovených cílů projektu,
znalost práce s MS Excel a MS Powerpoint, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, aktivní řidič automobilu - řidičský průkaz B, schopnost samostatného rozhodování i týmové práce, odolnost vůči stresu, loajalita vůči zaměstnavateli, flexibilita a spolehlivost, pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
Pracovní náplň: poskytování odborné podpory a poradenství obcím při výkonu veřejné správy, a to především v oblastech fungování obce a jejich orgánů (zastupitelstvo, rada, starosta, odměňování, obecně závazné vyhlášky, nařízení obce, volby do zastupitelstev, místní referendum, odpovědnost zastupitelů - politická, právní); financování obcí - příjmy (včetně místních poplatků a dotací), výdaje, rozpočtový proces; hospodaření obcí (nakládání s majetkem, majetkoprávní vztahy, smluvní zajištění); územní rozvoj obce, územně plánovací dokumentace; přestupková agenda; role obcí v rámci požární ochrany, IZS, krizového řízení, ochrany před povodněmi; shromažďování občanů; státní správa v oblasti životního prostředí, místních a účelových komunikací, evidence obyvatel; poskytování informací v souladu se zákonem o svobodném přístupu k informacím; meziobecní spolupráce - formy, výhody (nevýhody), vhodnost určitých forem spolupráce pro konkrétní potřeby, ekonomická výhodnost, způsob fungování DSO; pravidelná komunikace se starosty obcí; hledání a následné zajišťování efektivním způsobem naplnění požadavků obcí prostřednictvím činnosti CSS; zajišťování dostatečné informovanosti a propagace činnosti CSS v rámci daného území; organizování pravidelných setkání se starosty obcí, která budou zaměřena na konzultaci podle potřeb obcí a získání zpětné vazby o činnosti CSS; informování obcí o aktuálních novinkách v oblasti veřejné správy s dopadem na obce; podílení se po obsahové stránce na přípravě Informačního zpravodaje DSO a zajišťování jeho zveřejnění; evidence realizované aktivity v rámci projektového informačního systému; podílení se na vytváření vazeb mezi obcemi, napomáhání vzájemného konsensu, pomoc v identifikaci společných zájmů, hledání vhodných řešení zejména formou meziobecní spolupráce; komplexní řízení projektu na úrovni smluvního partnera (plnění úkolů, soulad s harmonogramem a reporting výstupů směrem ke svazu);
koordinace poskytování právních služeb na úrovni DSO; plnění dalších úkolů spojených s realizací Projektu.
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte, tak aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 20.06.2016 ve 14:00 h, na adresu:
Svazek obcí Horní Labe
Náměstí použijte odpovědní formulář Hostinné
Uzavřenou obálku označte heslem: "Výběrové řízení - manažer CSS"
Do výběrového řízení budou zařazeni uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky a dodají přihlášku se všemi povinnými náležitostmi.
Bližší informace poskytne Ing. Dagmar Sahánková, předsedkyně SOHL, na tel. použijte odpovědní formulář nebo eMa

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016